slider1
slider3
slider2

Chorinio dainavimo skyriaus jaunučių choro „Muzika“ Kalėdinis koncertas

2021 m. gruodžio 15 d. mokyklos didžiojoje salėje vyko Chorinio dainavimo skyriaus jaunučių choro ,,Muzika” ir solinio dainavimo specialybės mokinių Kalėdinis koncertas.

Skambėjo lietuvių kompozitorių dainos, lietuvių liaudies dainos, užsienio kompozitorių kalėdinės giesmės. Pirmą kartą į sceną žengė solinio dainavimo besimokantys mokiniai, tai: Kotryna Lapeikytė, Gabija Stankūnaitė, Šarlotė Židonytė (mokyt. Ginta Palujanskienė, koncert. Renata Stauskienė), Laura Ignuotaitė (mokyt. Rimantas Narkus, koncert. Sigitas Vaičiulionis). Mažąsias solistes savo jautriomis ir švelniomis dainomis bei kalėdinėmis giesmėmis papildė jaunučių choras ,,Muzika” (vadovė Ginta Palujanskienė, koncert. Renata Stauskienė), vokalinis ansamblis ,,Vaivorykštė” (mokyt. Ginta Palujanskienė, koncert. Renata Stauskienė) bei didelę sceninės raiškos patirtį turinčios solistės Austėja Rimkutė ir Gabija Plungytė (mokyt. Ginta Palujanskienė, koncert. Renata Stauskienė). Koncerte fortepijonu skambino jaunučių choro ,,Muzika” mergaitės: Ema Griniūtė 2 kl. (mokyt. Viktoras Juščenko), Ugnė Navickaitė 2 kl. (mokyt. Jurgita Bubnienė), Morta Jančenkovaitė 3 kl., Ariana Jonavičiūtė 3 kl., Smiltė Rauduvytė 4 kl. (mokyt. Renata Stauskienė), Dominyka Kameneckaitė 4 kl. (mokyt. Svetlana Kotlova), Eva Marija Višinskytė 4 kl. (mokyt. Loreta Bubnienė).

© 2023 mir.lt