slider1
slider3
slider2

DAINŲ DAINELĖ 2024

2024 m. sausio 10-11 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių LRT televizijos konkurso „Dainų dainelė 2024” Šiaulių miesto I-asis turas.

Džiaugiamės mokyklos jaunųjų dainorėlių pasirodymu. Koncertines-konkursines programas paruošė ir atliko Eleonora Gedminaitė (A), Gabija Kumpytė (C) (mokytoja Eglė Žalalienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė), Arminas Prunskus (B), vokalinis Lauros Ignuotaitės ir Gretos Dankytės duetas (C) (mokytojas Rimantas Narkus, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė), Kotryna Lapeikytė (C), vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ (B), Gabija Plungytė (D) (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterės Renata Stauskienė ir Monika Juščė). Atlikėjams gitara pritarė mokytojas Kęstutis Radavičius, fleita Jarūnė Šataitė (mokytoja Rimantė Storožišinienė), smuiku Evelina Pabrėžaitė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė).

Už skambias, nuoširdžiai atliktas dainas ir gražų pasirodymą dėkojame visiems dalyviams, jų mokytojams ir koncertmeisteriams. O vokaliniam duetui- Laurai Ignuotaitei ir Gretai Dankytei, solistei Gabijai Plungytei bei jų mokytojams ir koncertmeisteriams linkime sėkmės sekančiame LRT televizijos konkurso ,,Dainų dainelė” ture, kuris vyks Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykloje 2024 m. sausio 25 d.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą