slider1
slider3
slider2

Edukacinis koncertas „Muzika ir aš“ Šiaulių jėzuitų mokykloje

2019 m. gegužės 13 d. Šiaulių šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje vyko edukacinis renginys ,,Muzika ir aš“. Renginio metu skambėjo kanklėmis, fortepijonu, violončele, smuiku atliekami muzikiniai kūriniai. Mažieji atlikėjai klausytojus nudžiugino ir dainomis, kurias paįvairino dūdelėmis, bei įvairiais ritminiais instrumentais.

Visi renginyje pasirodę vaikai lanko Šiaulių jėzuitų ir mūsų muzikos mokyklą. Vaikus muzikiniams pasirodymams ruošė šie mokytojai: Neringa Krikščiūnė, Loreta Bubnienė, Irina Kudinova, Jurgita Puodžiūnienė, Deimantė Burokaitė, Gitana Urbonienė, Rimantas Narkus, Butkutė-Gasickienė Ilona, Dangirutė Petrauskienė, Jovita Dambrauskienė, bei koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė. Renginį vedė mokytoja Loreta Bubnienė.

© 2023 mir.lt