slider1
slider3
slider2

Edukacinis koncertas V. Kudirkos progimnazijoje

2022 m. rugsėjo 14 d. mokyklos mokiniai Marija Jurgaitytė, Joris Laurinkus, Milda Šulskytė (mokyt. Dangirutė Petrauskienė), Laimutė Žemaitytė (mokyt. Vygantas Banys), Austėja Bakonytė (mokyt. Ilona Butkutė-Gasickienė), Karolis Rauba (mokyt. Vitalija Ponelienė), Liev Matavieckij (mokyt. Zigmas Drakšas) ir Joris Laurinkus (mokyt. Armundas Jonaitis) dalyvavo Edukaciniame koncerte, kuris vyko V. Kudirkos progimnazijoje.

Koncerto metu progimnazijos mokiniai ne tik klausėsi jaunųjų Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos muzikantų atliekamų kūrinių, bet ir susipažino su styginiais, pučiamaisiais, dumpliniais muzikos instrumentais, aptarė elgesio koncerte taisykles, išsiaiškino svarbiausias muzikos sąvokas, dalyvavo viktorinoje ir buvo apdovanoti prizais! Susidomėjusius muzika, renginio vedėja Kristina Vedeckienė, pakvietė atvykti į 1-ąją muzikos mokyklą bei čia išmokti muzikuoti pasirinktu instrumentu ar balsu.

Mokyklos atlikėjams muzikuoti padėjo koncertmeisteriai Gintarė Mikalėnaitė ir Dainius Danilaitis.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą