slider1
slider3
slider2

Edukacinis projektas „Muzikiniai rudenys 2021“

Lapkričio 26 d. Šiaulių kultūros centro didžiojoje salėje vyko edukacinis projektas „Muzikiniai rudenys 2021“, kurio metu gabiausi Šiaulių miesto muzikos ir meno mokyklų mokiniai grojo kartu su orkestru „Camerata Solaris“.

Garsiai plojame savosios mokyklos jaunosioms smuikininkėms – Lėjai Ramanauskaitei, Evelinai Pabrėžaitei ir Mortai Milašauskaitei puikiu griežimu atnešus šventę kiekvienam klausytojui. Dėkojame mokytojoms Dangirutei Petrauskienei, Nijolei Prascevičienei už nuoširdų ir prasmingą darbą ruošiant jaunąsias atlikėjas didžiajai scenai. (Foto Artūras ir Dovydas Staponkai.)

Plačiau portale „Miesto Naujienos“ – „Edukacinio projekto „Muzikiniai rudenys” sceną papuošė jaunųjų Šiaulių miesto talentų atliekama muzika

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą