slider1
slider3
slider2

Edukacinis renginys – koncertas „Aš ir muzikos instrumentas“

2023 m. gegužės 3 d. mokyklą aplankė Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ ugdytiniai. Vyko edukacinis renginys, kurio metu vaikai susipažino su įvairiais muzikos instrumentais-birbyne, kanklėmis, fortepijonu, smuiku, violončele, gitara, fleita, saksofonu, marimba bei žmogaus balsu.

Renginys vyko koncerto forma, tad mažieji ir patys turėjo galimybę tapti scenos artistais bei pritarti solistams tautiniais vaikiškais instrumentais. Koncertinius numerius paruošė mokytojų Dangirutės Petrauskienės, Ilonos Butkutės-Gasickienės, Vyganto Banio, Rimantės Storožišinienės, Algimanto Jono Bartašiaus, Elenos Ralienės, Gintos Palujanskienės, Armundo Jonaičio, Neringos Krikščiūnės ugdytiniai, muzikuoti padėjo koncertmeisteriai – Ina Lapukienė, Loreta Bubnienė, Renata Stauskienė, Rasa Vaigauskaitė, Sigitas Vaičiulionis. Muzikiniu kūriniu klausytojus pasveikino mokytojų Evaldo Sidaro ir Arūno Banio duetas.

Edukacinį renginį nuotaikingai vedė mokytoja Gitana Urbonienė, organizavo Kristina Vedeckienė ir Rita Banė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą