slider1
slider3
slider2

Edukacinis renginys „Muzikuoju – auginu save“

2022 m. spalio 3 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai lankėsi lopšelyje-darželyje „Žirniukas“ ir dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Muzikuoju – auginu save“. Renginyje įvairiais muzikos instrumentais mokinių atliekamų muzikos kūrinėlių ir mokytojų vaizdingų pasakojimų apie skambėjusius instrumentus su didžiuliu susidomėjimu klausėsi lopšelio – darželio ugdytiniai.

Renginyje dalyvavo: Domantas Tautkus (mokyt. N. Kriščiūnė), Lukas Navickas (mokyt. V. Banys), Marta Meiliulytė (mokyt. D. Petrauskienė), Gytė Mačiukaitė (mokyt. I. Lapukienė), Gabrielė Sorokinaitė (mokyt. J. Puodžiūnienė), Kajus Sidaras (mokyt. E. Sidaras).

Koncertą organizavo mokytoja Aurelija Urniežienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą