slider1
slider3
slider2

Festivalis – konkursas „Mes Lietuvos vaikai”

2019 m. birželio 15-16 d. į Klaipėdoje vykusį VI-ąjį Lietuvos vaikų ir jaunimo festivalį-konkursą „Mes-Lietuvos vaikai” suvažiavo kolektyvai iš Alytaus, Anykščių, Birštono, Biržų, Dituvos, Gargždų, Jurbarko, Kaišiadorių, Kalvarijos, Kartenos, Kauno, Kėdainių, Kelmės, Klaipėdos, Krekenavos, Kretingalės, Kretingos, Kruonio, Kupiškio, Kuršėnų, Laukuvos, Lazdijų, Lentvario, Marijampolės, Mažeikių, Molėtų, Naujosios, Nemenčinės, Neringos, Norkaičių, Pagėgių, Pakruojo, Palangos, Panevėžio, Pasvalio, Plungės, Prienų, Raudondvario, Rokiškio, Rudaminos, Šakių, Šalčininkų, Šaukėnų, Šiaulių, Šilalės, Tauragės, Ukmergės, Utenos, Vėžaičių, Vidsodžio, Vilniaus, Visagino, Želvos, Žiežmarių ir Punsko (Lenkija).

Į šį gražų renginį vyko ir mūsų mokyklos jaunieji dainininkai: Jaunučių choras „Muzika”, vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė ir Jaunių choras „Gama”, vadovė Daina Kavaliauskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė.

Kartu vyko ir festivalio – konkurso „Mes Lietuvos vaikai” II-asis turas. Sveikiname jaunučių chorą „Muzika” (III laipsnio diplomas) ir mergaičių chorą „Gama” (II laipsnio diplomas) sėkmingai pasirodžius konkurse.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą