slider1
slider3
slider2

Festivalis „Pavasario mozaika – 2023“

Šių metų gegužės 16 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje vyko 5-asis respublikinis meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis „Pavasario mozaika“. Ilgametė draugystė sieja mūsų Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos ir Antano Sodeikos meno mokyklos pianistus.

Ne kartą kūrėme muzikinius – edukacinius projektus, dalyvavome seminaruose, mūsų jaunieji pianistai koncertavo puikioje Jurbarko parodų ir koncertų salėje. 5-ajame festivalyje „Pavasario mozaika“ mūsų mokyklą atstovavo Kaja Cvikaitė, Vytautas Žukauskas (mokytoja Monika Juščė), Dainius Čalnaris (mokytoja Saulė Žentelienė), Ema Kuizinaitė, Gabrielė Neboginaitė (mokytoja Adelaida Sutkienė), Gytė Mačiukaitė, Lėja Dargytė, Gabrielė Paulikaitė, Deimilė Vozgirdaitė (mokytoja Ina Lapukienė), Morta Jančenkovaitė, Ariana Jonavičiūtė, Alisija Dieninytė, Gražbilė Lukošaitytė (mokytoja Renata Stauskienė), Aijiselė Fokė, Viltė Kiuraitė, Austėja Laurutavičiūtė, Enrika Klovaitė (mokytoja Loreta Bubnienė), Domantas Tautkus, Kornelija Venskūnaitė, Yelyzaveta Drozdova, Miglė Nikalajevaitė (mokytoja Neringa Krikščiūnė). Daug gražių akimirkų patyrėme ne tik festivalio metu, bet ir lankydamiesi skulptoriaus Vinco Grybo muziejuje.

Dėkojame festivalio organizatoriams už įspūdingą renginį. Ypatingą ačiū norime tarti festivalio „Pavasario mozaika“ sumanytojai, daugelio mūsų muzikinių – edukacinių projektų bendraautorei Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos fortepijono mokytojai metodininkei Jovitai Misiūnienei.

Pianistų išvyką į Jurbarką organizavo mokytoja Saulė Žentelienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą