slider1
slider3
slider2

Fortepijoninės muzikos festivalis „Pianoforte – 2015“

2015 m. gegužės 8 d. Naujojoje Akmenėje įvyko V-asis fortepijoninės muzikos festivalis „Pianoforte – 2015“.

Į renginį suvažiavo jaunieji atlikėjai iš Kelmės, Pakruojo, Mažeikių, Ventos, Šiaulių „Dagilėlio“, ‚Juventos“, „Dainų“, Sauliaus Sondeckio meno bei muzikos mokyklų. Tarp jų ir mūsų, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, pianistai.

Festivalyje dalyvavo: Agnetė Slabovaitė (mokytoja Saulė Žentelienė), Milana Rimovskaja (mokytoja Kristina Vedeckienė), Martyna Vedeckytė (mokytoja Ina Lapukienė), Gytė Marcinkutė, Agnė Babrauskaitė, Unė Baranauskaitė (mokytoja Neringa Krikščiūnė), Aleksandros Vaišvilaitės ir Gabijos Palujanskaitės fortepijoninis duetas (mokytojos Ina Lapukienė ir Saulė Žentelienė).

Fortepijoninės muzikos šventė vyko Naujosios Akmenės Kultūros centre. Šiltas sutikimas, nuostabus koncertas, gausūs žiūrovų aplodismentai, gėlės mokytojams ir bandelių kalnais nukrauti stalai – tokius įspūdžius parsivežėme namo.

Kelionę į festivalį „Pianoforte – 2015“ organizavo mokytoja Ina Lapukienė.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą