slider1
slider3
slider2

Fortepijono skyriaus mokinukų Pirmasis koncertas

2022 m. vasario 24 d. vyko 1-2 klasių Fortepijono skyriaus mokinukų Pirmasis koncertas, kurį renginio organizatoriai dedikavo Ukrainai ir jos taikiems žmonėms palaikyti.

Kiekvienas išėjimas į sceną neeilinis įvykis vaiko gyvenime, reikalaujantis ypatingo susikaupimo, valios, dėmesio pastangų. Šis koncertas tarsi pirmoji įveikta pakopa einant nelengvu užsibrėžto tikslo keliu.

Renginio vedėja, mokytoja Kristina Vedeckienė, kartu su vaikais aptarė sceninės aprangos etiketo, kultūringo elgesio koncerto metu taisykles, muzikavimo namuose svarbą. Šventiniu akcentu tapo iškilmingai priimta Muzikanto priesaika.

Koncertui vaikus paruošė mokytojai: Monika Juščė, Ina Lapukienė, Neringa Krikščiūnė, Ela Grigorjeva, Loreta Bubnienė, Kristina Vedeckienė, Saulė Žentelienė, Adelaida Sutkienė. Pianistų choriukui (vadovė Daina Kavaliauskienė, koncert. Monika Juščė) mušamaisiais instrumentais pritarė mokyt. Arūnas Banys.

Ar gali muzika išgelbėti pasaulį? Tikėkime, nes tuo, kuo tikime, būtinai išsipildys.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą