slider1
slider3
slider2

Fortepijono specialybės 1-2 klasės mokinių koncertas „Tau, mama“

2023 m. gegužės 2 dieną vyko fortepijono specialybės 1-2 klasės mokinių koncertas „Tau, mama“.

Mamas gražiais dainų žodžiais, nuotaikinga muzika sveikino ne tik 2-5 klasių mokinių choras, vadovaujamas Dainos Kavaliauskienės, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė, bet ir eilė jaunųjų pianistų: Goda Lukoševičiūtė, Saja Savickaitė, Elzė Rimkevičiūtė, Elena Vilčiauskaitė, Marija Čepinskytė, Raigardas Avlosevičius, Taja Mončytė, Žemyna Kojelytė, Gabija Galvičiūtė, Akvilė Jurevičiūtė, Meda Jasiulionytė, Jokūbas Mažeika, Ema Jasiūnaitė, Barbora Zamarytė, Dorotėja Trijonytė, Lukrecija Šulniūtė, Domantas Tautkus. Koncertą gražia fortepijoninio ansamblio muzika užbaigė 7 klasės mokinė Aijiselė Fokė ir Medėja Šalkutė.

Dėkojame mokytojoms Adelaidai Sutkienei, Kristinai Vedeckienei, Inai Lapukienei, Loretai Bubnienei, Saulei Žentelienei, Elai Grigorjevai, Neringai Krikščiūnei, Renatai Stauskienei, paruošusioms mokinius koncertui.

Koncertą organizavo ir vedė mokytoja Ina Lapukienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą