slider1
slider3
slider2

I-asis Aukštaitijos regiono Jaunųjų dainininkų konkursas

2015 m. lapkričio 26 dieną Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko I-asis Aukštaitijos regiono Jaunųjų dainininkų konkursas, skirtas etnografiniams regionų metams. Konkurse dalyvavo apie 50 dalyvių iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio, Biržų, Utenos, Visagino, Pasvalio muzikos bei meno mokyklų. Mūsų mokyklą atstovavo trys kolektyvai, kuriuos paruošė mokytoja metodininkė Ginta Palujanskienė. Sveikiname Aukštaitijos regiono Jaunųjų dainininkų konkurso laureates: solistę Gabiją Plungytę (I vieta), Saulės Bubnytės ir Urtės Medžiūnaitės duetą (II vieta) ir vokalinį ansamblį „Vaivorykštė“ (II vieta).Dainorėliams talkino mokyklos koncertmeisterės Deimantė Burokaitė ir Renata Stauskienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą