slider1
slider3
slider2

I-asis regioninis ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų vokalinių ansamblių festivalis „Saulės zuikučiai 2023“

2023 m. lapkričio 7 d. į mokyklos didžiąją salę rinkosi mažiausieji Šiaulių apskrities vokalinės ansamblinės muzikos atlikėjai. Vyko I-asis regioninis ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų vokalinių ansamblių festivalis „Saulės zuikučiai 2023“, kurį organizavo Šiaulių 1-oji muzikos mokykla.

Festivalyje dalyvavo: Šiaulių Salduvės, Gytarių progimnazijų priešmokyklinio ugdymo grupių mergaičių ansambliai, Šiaulių lopšelių – darželių „Ežerėlis“, „Dainelė“, „Žirniukas“ dainininkai, Šiaulių meninio ugdymo studijos „Mikitukas“, kultūros centro vaikų dainavimo studijos „Rokoko“, Joniškio lopšelio – darželio „Saulutė“ dainavimo studijos „Gamos garsai“ ir mūsų mokyklos jaunučių choro „Muzika“ dainorėliai.

Dėkojame kolektyvų vadovams, koncertmeisteriams už nuoširdų darbą ir žinias, kurias dainos žodžiais perdavėte savo vaikams.

Festivalio idėjos autorė mokytoja Eglė Žalalienė, idėją įgyvendinti ir šventinę nuotaiką kurti padėjo mokytojai Ginta Palujanskienė, Daina Kavaliauskienė, Rita Banė, Eglė Janušauskienė, Rimantas Narkus bei mokyklos administracija.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą