slider1
slider3
slider2

I -asis respublikinis atlikėjų – solistų  konkursas „Tautiniai atspindžiai“

2021 m. kovo mėnesį  vyko I -asis respublikinis atlikėjų – solistų  konkursas „Tautiniai atspindžiai“, kurį organizavo Ukmergės Kultūros centras. Buvo atsiųsta virš 235 video pasirodymų, kuriuos vertino kompetetinga komisija.

Balandžio mėn. paskelbti rezultatai nudžiugino mūsų mokyklos jaunąsias kanklininkes. Mokytojos Elenos Ralienės ugdytinės Emilija Lipinskaitė, Erika Dervinytė ir Patricija Remeikaitė įvertintos III laipsnio Laureatų diplomais.

Muzikuoti padėjo koncertmeisteris Dainius Danilaitis. Mergaitės varžėsi B grupėje (65 dalyviai), pasirodymai buvo vertinami nuo diplomo iki I-III vietų laureatų ir Grand Prix. Mokytoja Elena Ralienė dėkoja Dainiui Danilaičiui ir mokyklos bibliotekininkei Beatričei Jurgaitytei už pagalbą sprendžiant vaizdo filmavimo bei įkėlimo į atitinkamas platformas klausimus, na o mes džiaugiamės mokytojos ir jaunųjų kanklininkių pasiekimais bei linkime sėkmės ateityje!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą