slider1
slider3
slider2

I respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Capriccio 2024“

2024 m. balandžio 26 d. Šiaulių Dainų muzikos mokykla organizavo II respublikinį jaunųjų pianistų konkursą „Capriccio 2024“, kuriame dalyvavo 78 jaunieji pianistai iš 15 Lietuvos  mokyklų.

Mūsų mokyklai atstovavo ir savo kategorijose pelnė: III vietos laureato diplomą Vytautas Žukauskas (mokytoja Monika Juščė), II vietos laureato diplomą Mareta Ziroyan (mokytoja Ina Lapukienė), II vietos laureato diplomą ir diplomą už geriausią kūrinio interpretaciją Urtė Adomaitytė (mokytoja Neringa Krikščiūnė), I vietos laureato diplomą Lukrecija Šulniūtė (mokytoja Ela Grigorjeva), I vietos laureato diplomą ir diplomą už geriausią stambios formos kūrinio atlikimą Domantas Tautkus (mokytoja Neringa Krikščiūnė).

Sveikiname ir džiaugiamės mokinių ir mokytojų bendro darbo rezultatu!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą