slider1
slider3
slider2

II respublikinis festivalis-konkursas „Kankliuokim“

2021 m. gegužės 20-27 d. Panevėžio raj. muzikos mokykloje vyko II respublikinis festivalis-konkursas „Kankliuokim“, kurio tikslas – skleisti solinio ir ansamblinio muzikavimo tradiciniais ir koncertiniais instrumentais įvairovę, gilinti sceninę koncertinę patirtį, skatinti Lietuvos meno ir muzikos mokyklų mokinių ir pedagogų kūrybinį bendradarbiavimą.

Konkursas vyko nuotoliniu būdu, dalyvavo virš 50 kanklininkų iš Lietuvos (Anykščių, Kupiškio, Palangos, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Šiaulių, Širvintų, Vilniaus miestų ir rajonų). Konkurso dalyvių pasirodymą vertino kompetetinga komisija. Mūsų mokyklą atstovavo mokytojos Elenos Ralienės ugdytinės. Mergaitės buvo puikiai įvertintos savo amžiaus grupių kategorijose. Tradicinių kanklių duetas:

Eimantė Kenzgailaitė ir Kotryna Gečiauskaitė I laipsnio diplomas;

Koncertinių kanklių solistų kategorijoje:

Emilija Lipinskaitė I laipsnio diplomas; Patricija Remeikaitė I laipsnio diplomas.

Mokytoja Elena Ralienė dėkoja koncertmeisteriui  Dainiui ir mokyklos bibliotekininkei Beatričei už pagalbą įkeliant konkurso programos numerius į platformas, o mes sveikiname mokytoją ir jaunąsias kanklininkes bei džiaugiamės gražiais pasiekimais.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą