slider1
slider3
slider2

II respublikinis pianistų konkursas „Piano ambitus“

2019 m. gegužės 4 d. Kauno technikos universiteto III rūmuose vyko II respublikinis pianistų konkursas „Piano ambitus“, kuriame  dalyvavo 94 jaunieji atlikėjai iš 23 skirtingų Lietuvos muzikos/meno mokyklų, kuriuos parengė 49 fortepijono mokytojai.

Tiek pristatant dalyvius prieš pasirodymą, tiek renginio programoje, šalia konkurso – festivalio dalyvio nebuvo pateikti jį ruošusio mokytojo ir atstovaujamos mokymo institucijos duomenys. Tuo buvo siekiama kuo objektyvesnio ir sąžiningesnio konkurso – festivalio dalyvio įvertinimo, kuris atspindėjo atliekamos muzikinės programos meninio turinio išpildymą.

Šiame konkurse dalyvavo ir puikiai pasirodė mokytojos Neringos Krikščiūnės jaunoji pianistė Viltė Rutkauskaitė, kuri pelnė I vietos laureato diplomą. Sveikiname mokinę ir mokytoją su puikiu pasiekimu!

© 2023 mir.lt