slider1
slider3
slider2

II respublikinis styginių instrumentų pjesių konkursas „CRESCENDO“

2017 m. kovo 15 d. Janinos Miščiukaitės meno mokykloje (Jonava) įvyko II respublikinis styginių instrumentų pjesių konkursas „CRESCENDO“. Konkurse dalyvavo mokyklos jaunosios smuikininkės: Evelina Pabrėžaitė, Emilija Petrulevičiūtė (mokytoja Dangirutė Petrauskienė, koncertmeisterė Rasa Vaigauskaitė) ir Morta Milašauskaitė (mokytoja Nijolė Prascevičienė, koncertmeisterė Neringa Krikščiūnė).

Sveikiname visas jaunąsias smuikininkes, džiaugiamės aukštais komisijos narių vertinimais: Emilija Petrulevičiūtė (diplomantė), Morta Milašauskaitė (laureatė, nominacija „Miklieji piršteliai“ už techniškiausiai atliktą virtuozinę pjesę).

Konkurso dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurios pirmininkė – mūsų muzikos mokyklos smuiko mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė. Nariai: Ramunė Bandzaitytė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos smuiko mokytoja ekspertė ir Irena Čepulkovska, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos violončelės mokytoja metodininkė.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą