slider1
slider3
slider2

II tarptautinis konkursas „Golden Keys“ 2022 (Bulgarija)

Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos akordeonistas Augustas Rimgaila 2022 m. vasario 7-11 d. dalyvavo II tarptautiniame instrumentiniame konkurse „Golden Keys“ 2022 online (Veliko Tarnovo, Bulgarija). Kompetentinga komisija jaunojo akordeonisto pasirodymą įvertino Golden diploma (Auksinis diplomas) I vietos laureatu ir nominacija – Discovery diploma.

Konkursui Augustą paruošusi mokytoja Vitalija Ponelienė akcentavo, kad konkurso organizatorių Euro Folklore Academy viena iš rekomendacijų – atlikti ir supažindinti su savo šalies folk muzika. Augustas šiame konkurse dalyvavo jau du kartus, atlikdamas savo mokytojos V. Ponelienės parašytus kūrinius iš leidinio ,,Muzikiniai pasakojimai“. Konkursas ypatingas tuo, kad yra galimybė susipažinti su įvairių šalių atliekama muzika, ypač Balkanų, kuri išsiskiria savo temperamentu, atliekama technika. Įdomu tai, jog vertinimų rezultatai skelbiami visų kategorijų bendroje lentelėje pagal balus.

Pasak mokytojos Vitalijos, dalyvavimas konkurse – tai motyvacija ieškoti, siekti ir dar daugiau tobulėti.

Sveikiname, didžiuojamės ir džiaugiamės Augusto, jo tėvelių, mokytojos Vitalijos Ponelienės abipusio darbo vaisiais bei linkime kūrybinės sėkmės ateityje.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą