slider1
slider3
slider2

III – asis respublikinis festivalis konkursas „Būk artistas“

2023 m. kovo 18 d. Kauno rajono meno mokykloje Garliavoje įvyko III – asis respublikinis festivalis konkursas ,,Būk artistas“. Jame dalyvavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos akordeonistas Augustas Rimgaila, kuris buvo įvertintas Laureato diplomu. Augustas atliko savo mokytojos Vitalijos Ponelienės sukurtus kūrinius iš leidinio ,,Muzikiniai nuotykiai“.

Mokytoja V. Ponelienė pastebėjo, jog Augusto atlikta programa išsiskyrė savo originalumu, susilaukė didelio susidomėjimo ir gražių atsiliepimų. Mokytojos V. Ponelienės manymu – „tai buvo prasmingas darbas savaitgalyje bei vertinga abipusė patirtis“. Sveikiname ir džiaugiamės mokytojos Vitalijos, Augusto bei jo tėvelių bendro darbo rezultatais.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą