slider1
slider3
slider2

III Pučiamųjų instrumentų festivalis „Skambantys Šiauliai 2024“

2024 m. balandžio 16 d. Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko III Pučiamųjų instrumentų festivalis „Skambantys Šiauliai 2024“. Į renginį susirinko pučiamaisiais muzikos instrumentais solo, ansambliuose ir net orkestre muzikuojantys jaunieji atlikėjai iš Pakruojo, Kuršėnų, Radviliškio ir Šiaulių meno bei muzikos mokyklų.

Pirmasis festivalis įvyko 2022 m., jį iniciavo Šiaulių 1-oji muzikos mokykla, tai tęstinis renginys, kurį kasmet organizuoja vis kita ugdymo įstaiga. Mokyklos direktorius Vygintas Ališauskas pasidžiaugė, kad festivalis išaugo Šiaulių miesto ribas, tapo regioniniu, perėmė festivalio vėliavą ir pakvietė visus 2025 m. susitikti Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje IV Pučiamųjų instrumentų festivalyje „Skambantys Šiauliai 2025“.

Sveikiname mokyklos šauniuosius pūtikus – Lukreciją Gaižiūtę, Adriją Baranauskaitę, Igną Žymantą, Pijų Baužą, Kernių Sungailą sėkmingai pasirodžiusius šventiniame festivalio koncerte! Mokinius renginiui paruošė mokytojai: Rimantė Storožišinienė, Armundas Jonaitis, Audrius Jonaitis, muzikuoti padėjo koncertmeisteriai Rasa Vaigauskaitė, Dainius Danilaitis, Audrius Jonaitis.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą