slider1
slider3
slider2

III respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“

2015 m. vasario 6 d. Kelmės meno mokykloje įvyko III respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“.
Sėkmė lydėjo visus Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunuosius muzikantus. Martynos Vedeckytės ir Austėjos Jukštaitės fortepijoninis duetas A1 kategorijoje apdovanotas I laipsnio diplomu (mokytojos Kristina Vedeckienė ir Ina Lapukienė), Viktorijos Naturjevaitės, Anetos Vireikytės, Algitos Skirmantaitės instrumentinis trio A1 kategorijoje pelnė III laipsnio diplomą (mokytojai Arvydas Jankus, Rita Banė, Asta Krikščiūnaitė), Gabijos Palujanskaitės ir Aleksandros Vaišvilaitės fortepijoninis ansamblis B1 kategorijoje (mokytojai Ina Lapukienė ir Saulė Žentelienė) bei Dominyko Jokubausko ir Dovydo Mikalausko akordeonistų duetas D1 kategorijoje (mokytoja Vitalija Ponelienė) apdovanoti II laipsnio diplomais. Barbora Špokauskaitė muzikavo jungtiniame  Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos trimitininkų trio (mokytojas Zigmas Drakšas). Ansamblis A1 kategorijoje pelnė laureato diplomą.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą