slider1
slider3
slider2

III respublikinis konkursas „Su Meile muzikai. Balsai“

2024 m. vasario 10 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos solinio dainavimo mokinės Arijielė Jankutė ir Gabija Kumpytė dalyvavo III respublikiniame konkurse „Su Meile muzikai. Balsai“, kurį organizavo Kauno „Tylos“ muzikos studija. VDU muzikos akademijos didžiojoje salėje vykusiame konkurse varžėsi net 40 dalyvių iš visos Lietuvos.

Į keturias amžiaus kategorijas suskirstytus dainininkus pagal atlikimo žanrą (akademinis dainavimas, populiariosios muzikos dainavimas ir miuziklo atlikimas) vertino kompetetinga komisija – Andrius Apšega (baritonas, Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas), Marija Arutiunova (sopranas, Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė) bei Indra Mažuikaitė Kubiliūnienė (dainelių autorė, muzikos pedagogė). Arijielė Jankutė laimėjo populiariosios muzikos žanro kategorijoje 3 vietą, o Gabija Kumpytė gavo miuziklo žanro nominaciją. Mergaites konkursui ruošė Eglė Žalalienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė. Sveikiname ir džiaugiamės kartu.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą