slider1
slider3
slider2

Instrumentinės muzikos festivalis „Melodija iš…“

2019 m. gegužės 24 d. Pakruojo kultūros centre vyko Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos organizuotas instrumentinės (solo ir kamerinės) muzikos festivalis „Melodija iš…“. Tarp 44-ių, aukšto meninio lygio dalyvių pasirodymų, dalyvavo ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos 3 kl. fleitininkė Karina Gvazdiovaitė (mokytoja Rimantė Storožišinienė).

Ji atliko pjesę „Graži naktis / Bella notte“ iš Walt’o Disney’aus filmuko „Dama ir valkata / Lady and the tramp“.

Karina sakė: „Šiandien mano pirmas viešas koncertas, todėl labai jaudinuosi“. Po savo pasirodymo jaunoji fleitininkė, be gausybės publikos aplodismentų gavo net šūksnių „Bravo“! Karinai pritarė ir fortepijonu improvizavo koncertmeisterė Gintarė Mikalėnaitė.

Info: Gintarė Mikalėnaitė, nuotrauka Vytauto Girdzijausko.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą