slider1
slider3
slider2

Išvyka į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą

2019 m. gegužės 3 d. Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai lankėsi Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Ekskursijos po teatrą metu mokiniai buvo supažindinti su LNOBT įkūrimo istorija ir veikla, įvairių teatro tarnybų darbu.

Įdomiausia buvo praverti paslaptingas scenos duris, už kurių atsiveria nepažįstamas sceninės technikos ir teatro magijos pasaulis. Linksmiausia – paskutinioji ekskursijos dalis, kai kiekvienas galėjo pamėginti įsijausti į spektaklio herojaus vaidmenį ir pasimatuoti kostiumą ar išbandyti jėgas fechtuojantis špagomis.

Vakare mokiniai žiūrėjo E. Balsio baletą „Eglė žalčių karalienė“. Nepaprastai išraiškinga muzika ir puiki spektaklio dramaturgija nepaliko nė vieno abejingo šiam kūriniui.

Išvyką organizavo mokytoja Aurelija Urniežienė.

© 2023 mir.lt