slider1
slider3
slider2

IV-asis fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalis „Vaikystės perlai“

2022 m. lapkričio 11 d. Kėdainių muzikos mokykloje vyko IV-asis fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalis „Vaikystės perlai“, sukvietęs per 60 atlikėjų iš įvairiausių Lietuvos muzikos bei meno mokyklų. Festivaliui koncertines programas paruošė – Deimilė Vozgirdaitė, Gabrielė Paulikaitė (mokyt. Ina Lapukienė), Jorė Jakelevičiūtė, Enrika Klovaitė (mokyt. Loreta Bubnienė), Auksė Šilinskaitė, Andrėja Abelkytė (mokyt. Ela Grigorjeva), Rusnė Šiuparytė (mokyt. Kristina Vedeckienė), Augustė Čepytė, Urtė Adomaitytė (mokyt. Neringa Krikščiūnė).

Šiltas renginio organizatorių priėmimas bei puikus mokyklos jaunųjų pianistų muzikavimas sulaukė nuoširdžių aplodismentų, o Urtei Adomaitytei kompozitorius Antanas Jasenka skyrė specialų prizą – savo kūrybos rinkinį „Pradžioje buvo taip“.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą