slider1
slider3
slider2

IV-asis jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“

2023 m. gruodžio 15 dieną mokykloje vyko IV-asis Lietuvos muzikos, meno mokyklų ir gimnazijų bendrojo fortepijono ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko jaunųjų atlikėjų konkursas „Istorija, slypinti garsuose“ į kurį atvyko 52 dalyviai. Tai Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos, Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, M.K. Čiurlionio menų mokyklos, Rietavo M.K. Oginskio meno mokyklos, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos, Ukmergės meno mokyklos, Radviliškio muzikos mokyklos, Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos, Šiaulių Dainų muzikos mokyklos ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos ugdytiniai, kuriuos paruošė 23 pedagogai.

Jaunieji atlikėjai buvo suskirstyti į keturias – A, B, C, D grupes, pasirodymus vertino M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Vilija Geležiūtė, Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Jovita Vaičiulienė, Kėdainių muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Aelita Petrauskienė, Pakruojo J. Pakalnio menų mokyklos mokytoja metodininkė Skirma Andreliūnienė ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Neringa Krikščiūnė. Ne mažiau svari buvo dar vienos vertinimo komisijos „Vaikai Vaikams“ nuomonė, kurios nariai Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai – Evelina Pabrėžaitė, Gytė Mačiukaitė, Austėja Laurutavičiūtė dalino simpatijas A ir B grupių dalyviams, C ir D grupėms simpatijas skyrė Medėja Šalkutė, Dainius Čalnaris ir S. Sondeckio menų gimnazijos ugdytinė Martyna Vedeckytė.

Sveikiname mokyklos mokinius, sulaukusius ypatingų komisijos narių įvertinimų: konkurso „Istorija, slypinti garsuose“ laureato vardus pelnė Paulina Dženkaitytė (mokyt. Loreta Bubnienė), Lėja Ramanauskaitė (mokyt. Kristina Vedeckienė), Aistė Valinčiūtė (mokyt. Ela Grigorjeva). Aistei atiteko ir nominacija už geriausią užsienio autoriaus kūrinio atlikimą. Konkurso diplomantais tapo – Laura Ignuotaitė (mokyt. Saulė Žentelienė), Ariana Jonavičiūtė, Smiltė Rauduvytė, Alisija Dieninytė (mokyt. Renata Stauskienė), Alesandra Kononenko, Marija Jurgaitytė (mokyt. Svetlana Kotlova), Gabija Kumpytė (mokyt. Ela Grigorjeva), Atlanta Kodiakina (mokyt. Gitana Urbonienė). Komisijos „Vaikai vaikams“ simpatijomis buvo apdovanotos Paulina Dženkaitytė, Atlanta Kodiakina, Smiltė Rauduvytė, Lėja Ramanauskaitė.

Konkursą organizavo ir suplanuotas idėjas įgyvendino puiki Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokytojų komanda: Loreta Bubnienė, Ina Lapukienė, Kristina Vedeckienė, Rita Banė, Ela Grigorjeva, Monika Juščė, Vktoras Juščenko, Jurgita Puodžiūnienė, Saulė Žentelienė, Aurelija Urniežienė, mokyklos direktorius Vygintas Ališauskas.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą