slider1
slider3
slider2

IV respublikinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas-festivalis

2023 m. vasario 10 d. mokykloje vyko IV respublikinis Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkursas-festivalis. Konkursines programas atliko 32 jaunieji pianistai, tarp jų 12 Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos ugdytinių.

Dalyvių pasirodymus vertino: Romualdas Lukošius- Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos fortepijono mokytojas ekspertas, Laimutė Mameniškytė – Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos fortepijono mokytoja ekspertė, Vera Silickaja – Radviliškio muzikos mokyklos fortepijono mokytoja ekspertė, Jovita Misiūnienė – Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė ir Jūratė Danielienė – Nemenčinės muzikos mokyklos ir Vilniaus muzikos studijos „Garsų spalvos“ fortepijono mokytoja metodininkė.

Džiaugiamės mokyklos vaikų ir jų mokytojų bendro darbo rezultatais: Domantas Tautkus I vietos laureatas bei apdovanojimas „Už geriausiai atliktą lietuvių autoriaus pjesę“ (mokyt. Neringa Krikščiūnė), Lukrecija Šulniūtė II vietos laureatė (mokyt. Ela Grigorjeva), Dagnė Andrulytė III vietos laureatė (mokyt. Ina Lapukienė), Lukrecija Juknevičiūtė I vietos laureatė ir apdovanojimas „Už geriausiai atliktą užsienio autoriaus pjesę“ (mokyt. Neringa Krikščiūnė), Laurynas Andrulis III vietos laureatas (mokyt. Loreta Bubnienė), Urtė Adomaitytė I vietos laureatė ir apdovanojimas „Už geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį“ bei „Už geriausiai atliktą klasicizmo epochos kūrinį“ (mokyt. Neringa Krikščiūnė), Teodora Gedminaitė diplomantė (mokyt. Jurgita Bubnienė), Enrika Klovaitė diplomantė (mokyt. Loreta Bubnienė), Andrėja Abelkytė diplomantė (mokyt. Ela Grigorjeva), Meda Prielaidaitė diplomantė (mokyt. Ela Grigorjeva), Ema Kuizinaitė III vietos laureatė (mokyt. Adelaida Sutkienė), Austėja Laurutavičiūtė I vietos laureatė ir apdovanojimas „Už geriausiai atliktą baroko epochos kūrinį“ (mokyt. Loreta Bubnienė).

Po konkurso vyko antroji renginio dalis- festivalis. Festivalio koncerto programas atliko 43 jaunieji pianistai, jų tarpe net 24 mūsų mokyklos ugdytiniai, kuriuos paruošė mokytojai Kristina Vedeckienė, Viktoras Juščenko, Monika Juščė, Ela Grigorjeva, Renata Stauskienė, Jurgita Bubnienė, Svetlana Kotlova, Loreta Bubnienė, Ina Lapukienė, Neringa Krikščiūnė, Saulė Žentelienė.
Didžiuojamės mokyklos mokiniais ir mokytojais bei sveikiname su puikiu ugdytinių pasirodymu bei jų paruošimu konkursui-festivaliui!

Dainiaus Trinkūno vardo jaunųjų pianistų konkurso-festivalio idėjos autorė mokytoja Saulė Žentelienė, renginį organizavo mokyklos mokytojos Neringa Krikščiūnė, Loreta Bubnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Vedeckienė ir šauni asistentų komanda – Ela Grigorjeva, Ina Lapukienė, Monika Juščė, Giedrė Krasauskaitė, Renata Stauskienė, Jurgita Bubnienė, Viktoras Juščenko, Svetlana Kotlova, Rita Banė, Marytė Šilkuvienė.

Organizatoriai dėkoja renginio rėmėjui UAB Šiaulių žemės ūkio technika.

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą