slider1
slider3
slider2

IV respublikinis jaunųjų pianistų Polifonijos konkursas

2024 m. vasario 4 d. Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla organizavo IV respublikinį jaunųjų pianistų Polifonijos konkursą, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunosios pianistės – Barbora Zamarytė ir Lukrecija Šulniūtė. Mergaites konkursui paruošė mokytoja Ela Grigorjeva.

Dalyvių pasirodymus vertino: LMTA lektorė, profesoriaus P. Geniušo asistentė Sonata Alšauskaitė, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė Jurgita Reneckytė-Žemaitienė, Marijampolės Filharmonijos meno vadovė, Vienos Muzikos ir atlikimo universiteto magistrantė Kamilė Zaveckaitė.

Lukrecijos paruoštą konkursinę programą komisija įvertino II vietos, o Barboros – III vietos laureato diplomais. Sveikiname mokytoją, jaunąsias pianistes, jų tėvelius su puikiais pasiekimais!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą