slider1
slider3
slider2

IV tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių festivalis – konkursas

2015 m. gegužės 9 d. Šiauliuose vykusiame IV tarptautiniame Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkurse dalyvavo mūsų mokyklos kanklių specialybės mokinės Emilija Pauliukonytė ir Austėja Vitkauskaitė ( 3kl.) bei Justina Balčiūnaitė (4kl.) ir Gabrielė Trinkūnaitė ( 6kl.) . Abu duetus paruošė mokytoja ekspertė Elena Ralienė. Dalyvių pasirodymus vertino tarptautinė žiuri iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Ukrainos ir Lietuvos. Konkurse, 9 kategorijose, dalyvavo virš šimto vaikų ir jaunuolių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Jauniausiųjų kategorijoje mūsų kanklininkių duetas Emilija ir Austėja tapo nugalėtojomis ir apdovanotos I -ojo laipsnio diplomu. Vyresniųjų dalyvių kategorijoje pasirodęs Justinos ir Gabrielės duetas tapo konkurso diplomantu. Laureatės Emilija ir Austėja konkurse atliko privalomai programai specialiai joms sukurtą mūsų mokyklos mokytojo  ir kompozitoriaus Dainiaus Danilaičio kūrinį .

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą