slider1
slider3
slider2

Jaunučių chorų festivalis „Džiaugsmo šventė jau atėjo“

2019 m. balandžio 28 d. Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčioje vyko Jaunučių chorų festivalis, kuriame dalyvavo apie 120 mažųjų dainininkų.

Festivalis prasidėjo bendra jaunučių chorų giesme „Džiaugsmo šventė jau atėjo“, ją atliko visi festivalio dalyviai: Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Jaunučių choras „Spinduliukai“ (vadovės Eridana Tallat-Kelpšienė ir Ramunė Šakinskienė, koncertmeisterė Vilija Antanavičienė), Šiaulių miesto Dagilėlio dainavimo mokyklos 3-ios klasės berniukų choras (vadovė Inga Mikienė, koncertmeisterė Vitalija Bulzgienė), Dainų muzikos mokyklos Jaunučių choras (vadovė Eugenija Balvočienė, koncertmeisterė Irina Tautkuvienė) ir mūsų, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos, Jaunučių choras ,,Muzika“ (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė).

Festivalį vainikavo visų choristų atliekama iškilminga Vatikano giesmė „Laudate omnes gentes“.

Festivalio idėjos autorė ir pagrindinė organizatorė – chorinio dainavimo specialybės mokytoja Ginta Palujanskienė, jai talkino mokyt. Eglė Janušauskienė, fleitų garsais muzikinius numerius papuošė mokinės Aneta Vireikytė ir Gustė Daraškevičiūtė (mokytoja Rimantė Storožišinienė), gitaromis pritarė Patricija Jevtušenkaitė ir mokytojas Vygantas Banys.

(Foto: Vita Jevtušenkienė)

© 2023 mir.lt