slider1
slider3
slider2

Jaunučių chorų festivalis „Džiaugsmo šventė jau atėjo…“

2023 m. balandžio 23 d. Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus Katedroje vyko jaunučių chorų festivalis „Džiaugsmo šventė jau atėjo…”.

Festivalyje dalyvavo 120 jaunųjų dainininkų. Tai Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos 2-os klasės jaunučių choras (vadovė Rima Koržanovienė, koncertmeisterė Lolita Girskienė), Šiaulių Dainų muzikos mokyklos jaunučių choras (vadovė  Eugenija Balvočienė, koncertmeisterė Irina Tautkuvienė), Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos jaunučių choras (vadovė Viktorija Jagaudienė, koncertmeisterė Vilija Brazinskienė) ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunučių choras „Muzika“ (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė, gitara pritarė mokytojas Vygantas Banys, fleita – S. Sondeckio menų gimnazijos ugdytinė Aneta Vireikytė ir mūsų mokyklos mokinė Lukrecija Gaižiūtė (mokytoja Rimantė Storožišinienė).

Festivalį papuošė vokaliniai duetai: Šiaulių Dainų muzikos mokyklos mokinė Ugnė Jankauskytė su mokytoja Asta  Jablonskienė ir mūsų muzikos mokyklos solistės Gabija Plungytė ir Austėja Rimkutė.

Už sukurtą šventę jauniesiems choristams, jų tėveliams ir miesto svečiams dėkojame festivalio organizatorei mokytojai Gintai Palujanskienei.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą