slider1
slider3
slider2

Jaunųjų atlikėjų konkursas KARALIŠKASIS BAROKAS 2022

2022 m.  vasario 26 d. nuotoliu vyko 3-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas KARALIŠKASIS BAROKAS 2022, kurį organizavo Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyrius. Sveikiname mokyklos jaunuosius pianistus ir jų mokytojus su puikiais konkurso vertinimo komisijos narių įvertinimais.

Savo amžiaus kategorijoje Andrėja Abelkytė (mokyt. Ela Grigorjeva), Lukrecija Juknevičiūtė (mokyt. Neringa Krikščiūnė) tapo I vietos laureatėmis, o Austėja Laurutavičiūtė (mokyt. Loreta Bubnienė), Urtė Adomaitytė ir Viltė Rutkauskaitė (mokyt. Neringa Krikščiūnė) pelnė  II-osios vietos laureato diplomus!!! Didžiuojamės mokyklos vaikų  ir jų mokytojų bendro darbo vaisiais, linkime sėkmės muzikuojant kituose renginiuose.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą