slider1
slider3
slider2

Jaunųjų pianistų koncertas Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje

2015 m. sausio 10 d. Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje skambėjo 1-osios muzikos mokyklos jaunųjų pianistų vargonais atliekami kūriniai. Šis polifoninės muzikos koncertas jau 10-asis, jubiliejinis. Nuo 2005 m. mokytojos V. Mitrijevienės sumanytas ir besitęsiantis renginys labai laukiamas mūsų mokyklos mokinių, mokytojų, klausytojų. Koncertą kalėdinėmis giesmėmis pradėjo chorinio dainavimo skyriaus 1 – 4 klasių mergaičių vokalinis ansamblis (mokytoja G. Palujanskienė, koncertmeisterė R. Stauskienė), polifoninius kūrinius vargonais atliko net 26 mokiniai, kuriuos paruošė mokytojai: I. Lapukienė, K. Vedeckienė, L. Bubnienė, E. Grigorjeva, N. Krikščiūnė, V. Mitrijevienė, S. Kotlova, J. Bubnienė, R. Kasakaitienė, S. Žentelienė, R. Stauskienė, I. Pigulevičienė.
Dėkojame kunigui Egidijui Venckui, vargonininkui Stasiui Razmai už suteiktą galimybę atskleisti muzikos grožį katedros skliautų apsuptyje ir tikimės, kad ši idėja, tapusi gražia tradicija tęsis dar ne vieną 10-metį.

 

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą