slider1
slider3
slider2

Kalėdinis jaunučių choro „Muzika“ koncertas

2023 m. gruodžio 13 d. mokyklos didžiojoje salėje vyko Kalėdinis jaunučių choro ,,Muzika“ (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė) koncertas, kuriame dalyvavo chorinio ir solinio dainavimo skyriaus mokiniai. Koncerte pasirodė vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“, (vadovė Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Monika Juščė, fleita pritarė Jarūnė Šataitė, jos mokytoja Rimantė Storožišinienė), solistai: Eleonora Gedminaitė, Gabija Kumpytė (mokytoja Eglė Žalalienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė), Kotryna Lapeikytė, Gabija Plungytė (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė).

Kalėdiniame koncerte fortepijonu grojo: Atėnė Kodiakina, Ariana Jonavičiūtė, Smiltė Rauduvytė, Estela Bučiūnaitė, Alisija Dieninytė (mokyt. Renata Stauskienė), Lukrecija Ašmontaitė (mokyt. Viktoras Juščenko), Paulina Dženkaitytė, Eva – Marija Višinskytė (mokyt. Loreta Bubnienė), Joana Milašauskaitė, Evelina Balčiūnaitė (mokyt. Monika Juščė), Barbora Jančankovaitė, Atlanta Kodiakina (mokyt. Gitana Urbonienė).

Koncertą vedė mokytoja Eglė Janušauskienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą