slider1
slider3
slider2

Kalėdinis pučiamųjų instrumentų skyriaus koncertas

2023 m. gruodžio 18 d. vyko pučiamųjų skyriaus Kalėdinis koncertas. Koncerte dalyvavo: Liepa Šniukaitė, Akvilė Janulytė, Teodoras Jonaitis, Gerda Kalvėnaitė, Emilis Pruckus, Adelė Bazaraitė, Jonas Bazaras, Lukrecija Gaižiūtė, Joris Norvaišas, Augustas Ignatavičius, Ignas Žymantas, Paulina Jankauskaitė, Gustas Rukas, Austėja Laurutavičiųtė, Adrija Baranauskaitė, Brigita Razanovaitė, Ieva Dovydavičiūtė, Jarūnė Šataitė, Justas Banys.

Koncertą paįvairino mušamaisiais instrumentais grojantys jaunieji atlikėjai. Mokinius paruošė mokytojai Audrius Jonaitis, Armundas Jonaitis, Zigmas Drakšas, Rimantė Storožišinienė, Arūnas Banys.

Jauniesiems atlikėjams muzikuoti padėjo koncertmeisteriai Rasa Vaigauskaitė, Loreta Bubnienė, Dainius Danilaitis. Koncertą vedė Audrius Jonaitis. Jaukių, ramių, šiltų ateinančių švenčių!

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą