slider1
slider3
slider2

Katedroje vargonavo mokyklos jaunieji pianistai

2024 m. sausio 21 dieną, sekmadienį, Šiaulių Šv. Petro ir Pauliaus katedroje vargonavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos fortepijono specialybės ir antro muzikos instrumento (fortepijono) dalyko 26 mokiniai.

Profesionalumo, laiko, energijos dėka šiam koncertui juos ruošė mokytojai: Kristina Vedeckienė, Loreta Bubnienė, Ina Lapukienė, Saulė Žentelienė, Ela Grigorjeva, Adelaida Sutkienė, Svetlana Kotlova, Monika Juščė, Neringa Krikščiūnė, Renata Stauskienė.

Dainomis koncertą papuošė Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunių choras „Gama“, vadovaujamas mokytojos Dainos Kavaliauskienės. Koncertmeisterė Renata Stauskienė.
Koncertą organizavo mokytoja Saulė Žentelienė, koncertą vedė mokytoja Monika Juščė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą