slider1
slider3
slider2

Koncertas Algimanto Jono Bartašiaus 55 metų veiklos jubiliejui paminėti

2024 m. vasario 8 d.  Šiaulių 1-ojoje muzikos mokykloje skambėjo mokytojo Algimanto Jono Bartašiaus ir jo mokinių atliekami kūriniai dvasingai švelniu lietuvių liaudies instrumentu – birbyne.

Koncertas „Pavasario išdaigos“ buvo skirtas mokytojo 55 metų veiklos jubiliejui paminėti. Koncerto programoje skambėjo didelė dalis lietuvių kompozitorių kūrinių, iš jų ne vieną aranžavo pats Algimantas Jonas Bartašius.

Be puikaus pedagoginio darbo, aktyvios koncertinės veiklos, mokytojas  aranžuoja kūrinius ne tik savo mylimam instrumentui – birbynei, ansambliniam muzikavimui bet ir liaudiškoms kapeloms, yra išleidęs keletą savo kūrybos leidinių.

Pasibaigus koncertui sveikinimus ir palinkėjimus mokytojui Algimantui Jonui Bartašiui perdavė Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos tautinių instrumentų skyriaus mokytojai, Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos bendruomenė bei administracija. Renginį vedė mokytoja Eglė Janušauskienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą