slider1
slider3
slider2

Koncertas „Aš jau moku groti“

2023 m. gegužės 16 dieną mokyklos didžiojoje salėje vyko chorinio dainavimo muzikos instrumento fortepijono 2 ir 8 klasių mokinių koncertas „Aš jau moku groti“. Koncertą pradėjo chorinio dainavimo specialybės 2 klasės mokinių choras.

Fortepijonu grojo 2 ir 8 klasių mokiniai: Lukrecija Ašmontaitė, Ugnė Averjanovaitė, Agota Ramonaitė, Luknė Šapaitė, Gabija Šleinytė, Goda Urlakytė, Paulina Dženkaitytė, Smiltė Beatričė Lauruškaitė, Leila El Baba, Rebeka Morkūnaitė, Gabija Trakšelytė, Ugnė Staradomskytė, Arinda Valytė, Rugilė Petkevičiūtė, Akvilė Drazdovaitė.

Antros klasės mokiniams tai pirmasis fortepijono muzikos koncertas, aštuntokėms tai atsisveikinimo su muzikos mokykla koncertas. Nuoširdžiai ir gražiai atlikti kūriniai buvo apdovanoti gausiais klausytojų aplodismentais. Tikimės, kad mažosios atlikėjos ir toliau džiugins gražiu muzikavimu, o absolventės nepamirš muzikos, net jei muzika ir nebus pagrindinis jų gyvenimo kelias.

Koncertui mokinius paruošė mokytojai: Ela Grigorjeva, Svetlana Kotlova, Ina Lapukienė, Aurelija Urniežienė, Virginija Mitrijevienė, Loreta Bubnienė, Renata Stauskienė, Gitana Urbonienė, Viktoras Juščenko, Ginta Palujanskienė, akompanavo Giedrė Krasauskaitė.

Koncertą organizavo ir vedė mokytoja Loreta Bubnienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą