slider1
slider3
slider2

Koncertas „Aš – mažasis artistas“

2023 m. sausio 27 d. savo pirmajam pasirodymui į sceną žengė rugsėjo mėnesį mokytis muzikuoti fortepijonu pradėję mokyklos jaunieji pianistai. Įvykis neeilinis- puošnūs rūbai, daugybę kartų repetuoti nusilenkimai, po kūną bėgiojantis virpuliukas, šiltas publikos palaikymas, tik dalelė to, ką patyrė mažieji atlikėjai.

Koncertą paįvairino styginiais, pučiamaisiais muzikos instrumentais grojantys vaikai bei Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ auklėtiniai. Po koncerto mažieji artistai bei jų tėveliai iškilmingai priėmė Mažojo atlikėjo priesaiką.

Koncertui vaikus paruošė mokytojai: Regina Varpučianskienė, Ina Lapukienė, Neringa Krikščiūnė, Armundas Jonaitis, Ela Grigorjeva, Viktoras Juščenko, Kristina Vedeckienė, Saulė Žentelienė, Jovita Dambrauskienė, Ilona Butkutė Gasickienė, muzikuoti padėjo koncertmeisteriai- Loreta Bubnienė, Lolita Girskienė.

Koncertą vedė fortepijono specialybės mokinė Meda Jasiulionytė ir mokytoja Kristina Vedeckienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą