slider1
slider3
slider2

Koncertas „Baltas paukštis“

2024 m. gegužės 8 d. Šiaulių Vyskupijos Pastoraciniame centre vyko Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos Chorinio ir solinio dainavimo skyriaus mokinių koncertas „Baltas Paukštis”.

Jame dalyvavo: Chorinio dainavimo skyriaus 1 kl. mokinės (mokyt. Eglė Janušauskienė, koncertmeisterė Renata Stauskienė), vokalinis ansamblis „Vaivorykštė” (mokyt. Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Monika Juščė), vokalinis duetas Laura Ignuotaitė ir Greta Dankytė, solistės – Rugilė Stankūnaitė (2 kl.), Lukrecija Šimkutė (2 kl.), Arilė Babrauskaitė (2 kl.), Martyna Čekatauskaitė (3 kl.), Smiltė Beatričė Laurušaitė (3 kl.), Gabija Stankūnaitė (4 kl.), Kotryna Lapeikytė (4 kl.), Kamilė Kumpytė (4 kl.), Laura Ignuotaitė (4 kl.), Greta Dankytė (4 kl.).

Mokinius koncertui paruošė mokytojai Ginta Palujanksienė, Rimantas Narkus, Eglė Žalalienė, kūrinius išpildyti padėjo koncertmeisterės Renata Stauskienė, Giedrė Krasauskaitė, Monika Juščė.

Koncerto pabaigoje skambėjo Vytauto Kernagio daina ,,Baltas paukštis”, kurią atliko visi koncerto dalyviai.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą