slider1
slider3
slider2

Koncertas „EISIM VISI KALĖDOT…“

2023 m. gruodžio 12 d. į mokyklos didžiąją salę dainuodami lietuvių liaudies senovinę – kalėdinę dainą ,,EISIM VISI KALĖDOT…“ įėjo solinio dainavimo skyriaus mokiniai ir jų mokytojai Ginta Palujanskienė, Rimantas Narkus.

Taip prasidėjo solinio dainavimo skyriaus šventinis koncertas, kurį vedė mokytoja Eglė Janušauskienė. Koncerto programoje pasirodė solistai: Kotryna Lapeikytė, Rugilė Stankūnaitė, Lukrecija Šimkutė, Martyna Čekatauskaitė, Gabija Stankūnaitė, Smiltė-Beatričė Laurušaitė, Gabija Plungytė (mokytoja Ginta Palujanskienė), Arilė Babrauskaitė, Arminas Prunskus, Laura Ignuotaitė, Greta Dankytė (mokytojas Rimantas Narkus).

Savo dainas išdainavo vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“ (vadovė Ginta Palujanskienė), chorinio dainavimo skyriaus 1 klasės mergaitės (mokytoja Eglė Janušauskienė), fortepijonu skambino Gytė Mačiukaitė, sesučių Avgustinos – Marine ir Maretos Ziroyan fortepijoninis ansamblis (mokytoja Ina Lapukienė).

Kalėdų senio pasiuntiniai Arminas, Arilė ir mokytojas Rimantas perdavė visiems koncerto ,,EISIM VISI KALĖDOT…“ linkėjimus iš tolimosios šiaurės ir padovanojo stebuklingus pieštukus bei saldžias dovanėles. Šventė baigėsi tradicine amerikiečių liaudies giesme „Džiaugsmingų, šventų Kalėdų“…

Jauniesiems dainorėliams talkino koncertmeisteriai Giedrė Krasauskaitė, Monika Juščė, Renata Stauskienė, gitaros mokytojai Kęstutis Radavičius, Vygantas Banys, smuikininkė Evelina Pabrėžaitė (mokyt. Dangirutė Petrauskienė).

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą