slider1
slider3
slider2

Koncertas „Juodais – baltais“

Kiek daug klavišų juodų ir baltų, skambinu fortepijonu su džiaugsmu!

2024 m. gegužės 3 d. mokyklos didžiojoje salėje vyko 3 klasės antro muzikos instrumento (fortepijono) mokinių koncertas „Juodais – baltais“.

Paklausyti jaunųjų atlikėjų sugūžėjo pilna salė tėvelių, senelių, broliukų ir sesučių. Gausiais aplodismentais buvo apdovanoti visi puikiai pasirodę mokiniai. Teodoras Jonaitis koncerte grojo ne tik fortepijonu, bet ir savo specialybės instrumentu – saksofonu linksmai ir nuotaikingai atlikdamas „Tango“. O Augustė Valančiūtė specialiai šiam koncertui sukūrė kūrinį „Saturno žiedai“, kurį pati ir atliko.

Koncertą organizavo mokytojai Viktoras Juščenko ir Gitana Urbonienė.
Koncertą vedė mokytoja Gitana Urbonienė

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą