slider1
slider3
slider2

Koncertas – konkursas ,,Greiti pirštai“

2017 m. gegužės 20 d. mokyklos didžiojoje salėje įvyko akordeono skyriaus mokytojų Vitalijos Ponelienės ir Ritos Banės suorganizuotas renginys Koncertas- konkursas ,,Greiti pirštai“. Renginyje aktyviai dalyvavo mokinių tėveliai, draugai, svečiai. Tėveliams teko užduotis – dirbti konkurso vertinimo komisijoje ir pateiktose lentelėse mokinių atliekamus kūrinius vertinti pažymiais (balais). Po konkurso vyko atviras balų skaičiavimas, paskelbti nugalėtojai. Vaikams buvo įteikti padėkos raštais ir ,,saldi“ svajonė. Renginį papuošė kūrinys V.D. Thompson ,,Angelų sparnai“, kuriame smuiku pritarė styginių skyriaus kryptingo ugdymo klasės mokinė Goda Paulauskaitė ir akordeonisto Žano mama Vilma Klumbytė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą