slider1
slider3
slider2

Koncertas-popietė „Sveiki, gyvi sveteliai…“

2023 m. gegužės 10 d. mokyklos didžiojoje salėje vyko koncertas-popietė ,,Sveiki, gyvi sveteliai…”, kuriame dalyvavo Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos etnokultūros klasės mokinukai (Gytarių progimnazija, PUG mokytojos Laima Paulauskienė ir Aldona Bilevičienė, vaikų muzikinę programą ruošė mokytoja Ginta Palujanskienė), 1 kl. Chorinio dainavimo skyriaus mergaitės (mokytoja Eglė Janušauskienė). Programą paįvairino vokalinis ansamblis „Vaivorykštė” (mokytoja Ginta Palujanskienė), smagiai l. liaudies žaidimus žaidė L/d. „Ežerėlis” „Bitučių“ grupės ugdytiniai (ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rita Urbonienė, muzikos mokytoja Rita Banė), solistė Gabija Stankūnaitė atliko l. liaudies dainą a cappella (mokyt. Ginta Palujanskienė). Mažiesiems dainininkams kanklėmis pritarė mokytoja Jurgita Puodžiūnienė ir mergaičių trio: Viltė Vainauskaitė, Smiltė Juškaitė, Ugnė Gražytė.

Koncerte grojo birbynininkų kvintetas (mokytojas Algimantas Jonas Bartašius), tautinių instrumentų ansamblis (mokytoja Jurgira Puodžiūnienė ir Algimantas Jonas Bartašius).

Koncertą-popietę vedė mokytoja Eglė Janušauskienė, organizavo mokytoja Ginta Palujanskienė.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą