slider1
slider3
slider2

Koncertas „Rudens Ilgės“

Muzikos mokykloje prigijo graži tradicija – prieš Vėlines pagerbti mirusius mokyklos darbuotojus. Ši tradicija gyvuoja nuo 2017 metų – organizuojamas koncertas „Rudens Ilgės“, aplankomi kapai, uždegamos žvakelės.

Šiemet koncertas surengtas spalio 28 dieną. Mokytojai su savo ugdytiniais noriai įsijungė į koncerto programą, skambėjo kūriniai, atliekami fortepijonu, smuiku, akordeonu, fleita, liaudies instrumentais – kanklėmis, birbyne, vokaliniai – solistės, choro „Gama“ pasirodymai.

Vaikus koncertui paruošė mokytojai – N. Krikščiūnė, I. Lapukienė, D. Petrauskienė, V. Ponelienė , R. Storožišinienė, K. Kuprytė ,J. Puodžiūnienė, E. Ralienė, A. J. Bartašius, G. Palujanskienė, D. Kavaliauskienė; koncertmeisteriai – G. Mikalėnaitė, R. Vaigauskaitė, D. Danilaitis, S. Vaičiulionis, R. Stauskienė.

Koncertą organizavo ir vedė renginio idėjos autorė mokytoja Elena Ralienė. Tikime, kad ši graži tradicija bus perduodama iš kartos į kartą tol, kol gyvuos Šiaulių 1-oji muzikos mokykla ir dar ilgiau…

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą