slider1
slider3
slider2

Koncertas, skirtas Lietuvos įstojimo į NATO dienai paminėti

2018 m. kovo 28 d. į koncertų salę „Saulė“ rinkosi muzikos mokyklos mokiniai, miestelėnai, miesto svečiai. Vyko koncertas, skirtas Lietuvos įstojimo į NATO dienai paminėti. Tai bendras Šiaulių 1-oios muzikos mokyklos, miesto pučiamųjų orkestro (meno vadovas S. Vaičiulionis, dirigentas G. Brūzga) ir koncertinės įstaigos „Saulė“ projektas.

Koncerto metu mokyklos mokiniai turėjo galimybę muzikuoti kartu su Šiaulių pučiamųjų orkestru bei šiuo metu NATO oro policijos misiją Šiauliuose atliekančiais Danijos ir Lietuvos kariais.

Renginyje padėkos žodį koncerto organizatoriams tarė karinių oro pajėgų Aviacijos bazės štabo viršininkas vykdantis Aviacijos bazės vado funkcijas majoras Aleksiejus Bojavikas, koncertą vedė mokytoja Eglė Janušauskienė (foto- Artūras Staponkus).

© 2023 mir.lt