slider1
slider3
slider2

Koncertas, skirtas Motinos ir Tėvo dienai paminėti

2017 m. gegužės 24 d. Socialinių paslaugų centre vyko renginys, skirtas Motinos ir Tėvo dienų paminėjimui. Į programą įsijungė mokyklos kanklininkių ansamblis „Kupolėlė“: Emilija Pauliukonytė, Smiltė Eižinaitė, Erika Dervinytė, Emilija Lipinskaitė ir Indrė Nagliūtė. Mergaitės kartu su savo mokytoja Elena Raliene atliko kūrinių folklorinėmis kanklėmis, jomis pritardamos padainavo tautinių dainų. Gausiai susirinkę klausytojai šiltais aplodismentais sutiko kanklininkių muzikavimą, o kai kurias dainas dainavo kartu.

Neįgaliųjų draugijos vadovė Rolanda Petronienė ir pavaduotoja Onutė Jonikienė padėkojo už koncertą, dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, žaislais, saldainiais ir puikiu pyragu. Su šia draugija mūsų mokyklos kanklininkes sieja graži draugystė, jos dalyvavo ir „Melagių svogūnų “ šventėje … Vaikai būna puikiai sutinkami, apdovanojami, dėmesingai išklausomi. Mokytoja Elena Ralienė dėkoja Erikos mamai p. Anetai už pagalbą vežant vaikus į renginį.

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą