slider1
slider3
slider2

Koncertas, skirtas Tarptautinei donoro dienai paminėti „DOVANOTI GYVENIMĄ…“

2015 m. spalio 16 d. Šiaulių kultūros centre vyko neatlygintinos donorystės renginys „DOVANOTI GYVENIMĄ…“, kurį organizavo VĮ „Šiaulių donoras“ bei inkstų ligomis sergančiųjų draugija „Atgaja“. Renginio metu buvo pagerbti asmenys, prisidėję prie neatlygintinos kraujo ir organų donorystės. Padėkos koncerte pasirodė Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mokiniai: mušamųjų instrumentų ansamblis „Ritmas kitaip“ (vadovas Arūnas Banys),  smuikininkų ansamblis „Fiori musicali“, (mokytoja Nijolė Prascevičienė, koncertmeisterė Neringa Krikščiūnė), mergaičių vokalinis  ansamblis „Vaivorykštė“,  Saulės Bubnytės ir Urtės Medžiūnaitės vokalinis duetas (mokytoja Ginta Palujanskienė, koncertmeisterė Deimantė Burokaitė), saksofonininkų kvintetas (mokytojas Audrius Jonaitis), smuikininkas Agnius Juška (mokytoja Nijolė Prascevičienė, koncertmeisterė Neringa Krikščiūnė), trimitininkė Barbora Špokauskaitė (mokytojas Zigmas Drakšas, koncertmeisteris Dainius Danilaitis), būgnininkas Titas Jukšta (mokytojas Arūnas Banys).

Maloni staigmena atlikėjams – renginio rėmėjų saldžios dovanos.

 

 

 

 

 

© 2024 mir.lt
Uždaryti valdymą